Сільський голова

Савич Віталій Павлович

Тиждень математики

Поділитися новиною:

Тиждень математики

З 23 січня по 01 лютого 2018 року у Смородьківській школі було проведено тиждень математики

В рамках предметного тижня було проведено відкритий урок з математики в 6 класі за темою: «Раціональні числа». 

Вчитель вміло провела мотивацію навчальної діяльності учнів, поставивши перед ними завдання:  «Долетіти до зірок на ракеті, подолавши цілий ряд перешкод». Для перешкод були виготовлені таблички: «Теоретична», «Помилка», «Магічна», «Практична», «Спортивна», «Креативна», «Пізнавальна», «Тестова», «Історична довідка». Для кожної перешкоди були підібрані цікаві задачі, вправи а також тести. Завдання були надруковані на окремих аркушах, які вчитель назвала «навігатором», а декілька завдань було надруковано на карточках.

Урок був незвичайний, нестандартний, творчий, цікавий. Він сподобався дітям і присутнім. 

01 лютого  2018 року у школі було проведено позакласний захід з математики, присвячений закінченню тижня математики.

Під час проведення  заходу для учнів було проведено веселі змагання з казковим сюжетом, де були завдання від Дідуся-Боровичка, Кота-Ученого, Баби-Яги, Царя-Дробія. В турнірі змагалися дві команди «Усмішка» та «Веселка». Учням було представлено цікаві логічні задачі, кросворди, задачі-жарти, задачі про тривалість життя рослин і тварин. На дошці вчитель розмістив картинки та умови задач. Умови  задач також було надруковано на карточках. В центральній частині дошки було розміщено усміхнене сонечко та квітка семи кольорів.

Змагання пройшло з рахунком 14 /11 на користь команди «Веселка».

Атмосфера була робоча, творча. Були цікавими завдання. Учні не тільки збагатили свої знання, а й  дізналися багато нового й цікавого, розвивали логічне мислення, пам'ять, увагу, вміння робити висновки, формували вміння працювати дружно в колективі, використовувати інформаційно-комунікативні технології, літературу, інформацію з Інтернету. 

Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом:
Web-адреса: smorodinka.kupyansk.info/news/id/12357 | Переглядів: 93Дата публікації: 16:18 01.02.2018
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Декларування доходів
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

Куп’янська райдержадміністрація

Куп’янська районна рада