Сільський голова

Савич Віталій Павлович

Чудо творить Миколай!

Поділитися новиною:

Чудо творить Миколай!

19.12.2017 у Смородьківській ЗОШ І-ІІ ступенів відбувся виховний захід до Дня Святого Миколая

День Святого Миколая з нетерпінням чекають діти в усіх країнах світу,  надіючись на подарунки від святого, який знає все про вчинки дітей за минулий рік.

19.12.2017 у Смородьківській ЗОШ І-ІІ ступенів відбувся виховний захід до Дня Святого Миколая «Чудо творить Миколай», яке підготувала та провела вчитель російської мови Бовтенко О.А. 

Усі учні школи прийняли активну участь у цьому заході – вони із задоволенням читали вірші, співали пісні та водили хороводи.

А   сприяли гарному настрою   солодкі подарунки, які учні школи отримали від нашого спонсора  Хорошка Леоніда Миколайовича, голови фермерського господарства «Хорошко». Педагогічний колектив, учні  та їх батьки  щиро вдячні цій людині за постійну турботу та допомогу нашій школі.

Учням, які прийняли участь у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін та зайняли призові місця, голова Смородьківської сільської ради Савич Віталій Павлович вручив  призи.

На шкільному святі були присутні батьки учнів, які із задоволенням стали глядачами вистави та пораділи за своїх дітей. А учні зробили висновок, що завжди треба бути добрими та милосердними.

 

Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом:
Web-адреса: smorodinka.kupyansk.info/news/id/11943 | Переглядів: 130Дата публікації: 10:27 19.12.2017
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Декларування доходів
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

Куп’янська райдержадміністрація

Куп’янська районна рада